لمینت دندان، سرمایه گذاری بدون زیان سلبریتی ها

اخیراً یکی از عمل های دندانپزشکی سلبریتی ها، لمینت دندان می باشد. سلبریتی ها معمولا دندانپزشکانی را برای لمینت و کامپوزیت دندان انتخاب می کنند که نسبت به کارشان اطمینان صد در صد داشته باشند. زیرا این عمل نوعی سرمایه گذاری در زمینه زیبایی و بسیار حساس و مهم می باشد.

محبوبترین عمل های دندانپزشکی سلبریتی ها

شبکه های مجازی اخیرا اشتغال‌زایی کرده و حرفه جدیدی را به بازار آورده‌اند؛ سلبریتی ها و اینفلوئنسرها در ازای پست هایی که می گذارند پول دریافت می کنند و شغلشان این است که تظاهر کنند مانند افراد ثروتمند و معروف زندگی می کنند. به این ترتیب، می توانند مردم را متقاعد کنند که بعضی محصولات یا خدمات خاص بخشی از این زندگی شگفت‌انگیز است. از این رو است که خدمات دندانپزشکی سلبریتی ها و شیوه زندگی (لایف استایل) آنها مورد توجه است.

 پس اگر کسی بخواهد زندگی‌اش مثل آن ها شود، باید آن محصولات را بخرد و راه آن ها را پیش برود. زیبا بودن بخش مهمی از تاثیرگذاری اینفلوئنسرها را تشکیل می دهد زیرا همه آن ها دارند رفته‌رفته شبیه به مدل ها می شوند و باید برای زیبایی‌شان حسابی سرمایه‌گذاری کنند. یکی از مواردی که اینفلوئنسرها معمولا خیلی برای آن هزینه می کنند، لمینت است.

تحلیلگران رفتاری می گویند تقریبا هیچ اینفلوئنسری در اینستاگرام پیدا نمی شود که دندان هایش را لمینت نکرده باشد. فکر می کنید چرا لمینت اینقدر بین اینفلوئنسرها رایج است؟ ترکیبی از عوامل مختلف باعث این اتفاق شده‌اند که در زیر درمورد آن ها توضیح می دهیم.

لبخند زیباتر، سلفی زیباتر

هر کدام از شبکه های اجتماعی زبان تصویری خاص خودشان را دارند و نقش سلفی هم در اینستاگرام بسیار مهم است. نقش سلفی در اینستاگرام مانند نقش بیت تکرارشونده در موسیقی پاپ است؛ سلفی مانند بیت هایی است که مدام در ترانه ها تکرار می شوند (تا تاثیرگذاری موسیقی را بیشتر کرده و کاری کنند ترانه در ذهن خواننده بماند)؛ اختراعی جذاب که  توجه مخاطبان را جلب می کند و باعث می شود بهتر پیام شما را دریافت کنند. با سلفی، تصویر شما بیشتر در ذهن کاربران حک می شود و همیشه پیامتان را به یاد خواهند داشت.

پیامی که اینفلوئنسرها می خواهند به کاربران اینستاگرام بدهند، این است که: «من اینجا هستم و دارم اوقات خیلی خوشی را سپری می کنم». طی این سال ها، اینفلوئنسرها برای رساندن این پیام تلاش های زیادی کرده‌اند و از جملات زیادی استفاده کرده‌اند ولی هیچ‌یک از آن ها به اندازه داشتن لبخندی زیبا موثر نبوده!

این یعنی اینفلوئنسرها برای اینکه بتوانند تاثیرگذار باشند به لبخندی زیبا احتیاج دارند، همانطور که موسیقی پاپ برای اینکه در ذهن خواننده بماند (و ورد زبانش شود) به متنی زیبا نیاز دارد. به همین خاطر است که بیشتر اینفلوئنسرها تصمیم گرفته‌اند دندان هایشان را لمینت کنند و مردم همیشه مشتاقند بدانند دندانپزشک سلبریتی ها چه کسی است.

تأثیر لمینت بر چهره

درست است که لمینت لبخندتان را زیبا می کند اما این همه ماجرا نیست. کل زیبایی و تعادل چهره به دندان ها بستگی دارد. مثلا وقتی ممد لمینت یا نبات (بلاگر و اینفلوئنسر اینستاگرام) تصمیم گرفتند عکس های زیبایی منتشر کنند، دندان هایشان را نیز لمینت و کامپوزیت کردند تا چهره تاثیرگذار تری داشته باشند.

فارق از لمینت، در کل با مرتب و سفید کردن دندان ها می توانید چهره‌تان را تا حد زیادی تغییر دهید. برای مثال ما برای جوانسازی بدون جراحی فیس‌لیفت، اول دندان های بیمار را درست می کنیم. البته افراد جوان هم می توانند این کار را بکنند. با این کار دندان هایتان هم زیباتر می شوند و هم کارآمدتر و سالم تر خواهند بود.

با لمینت شیک تر شوید

خدمات دندانپزشکی سلبریتی ها و اینفلوئنسرها باید طوری باشد که با طرز زندگی لاکچری‌شان همخوانی داشته باشد و لمینت این ظاهر لاکچری را به دندان ها می دهد. هیچ‌چیز مانند لبخندی زیبا و دندان هایی سفید و بزرگ «سلبریتی» بودن افراد را نشان نمی دهد.

لمینت دندان می تواند به همه افراد چهره‌ای لاکچری هدیه دهد. فرقی ندارد قبلا دندان هایتان چه شکلی بوده، با لمینت می توانید لبخندتان را شبیه به لبخند زیبای سلبریتی ها کنید! به همین خاطر است که خیلی از افراد هنوز به جای لمینت می گویند لمینت سرامیکی؛ در حالی که مواد آن خیلی وقت است که دیگر از سرامیک ساخته نمی شود. لمینت سرامیکی اسم لاکچری تری است و به همین خاطر بیشتر استفاده می شود.

لمینت ظاهری طبیعی دارد

خیلی مهم است که ظاهر اینفلوئنسرها طبیعی باشد. آن ها در حرفه‌شان پا به مسیر حساسی می گذارند و هویتشان بخشی از کارشان است. به همین خاطر اگر فیک به نظر برسند، مورد تمسخر و سوژه ترول ها می شوند و طرفدارانشان را از دست می دهند.

بنابراین لمینت ها انتخاب فوق‌العاده‌ای هستند: چون بسیار طبیعی به نظر می رسند. سطح لمینت درخشندگی خاصی دارد که از ظاهر طبیعی مینای دندان الهام گرفته شده. همچنین لمینت ها رنج رنگی متنوعی دارند؛ از سفید خیلی روشن گرفته تا تناژ طبیعی شیری‌رنگ که بسته به سلیقه خودتان می توانید از بین آن ها انتخاب کنید.

 لمینت لبخندی شبیه به لبخند طبیعی خودتان درست می کند، با این تفاوت که عیب های دندان را می پوشاند و آن ها را کمی بزرگ تر نشان می دهد. البته لمینت فقط نقص های جزئی را اصلاح می کند و بقیه ویژگی های دندان را تغییر نمی دهد تا لبخند منحصربفردتان هویت خودش را از دست ندهد. همانطور که دیدید، لمینت می تواند ظاهری زیبا به دندان هایتان بدهد؛ بدون اینکه فیک یا مصنوعی به نظر برسید.

سلبریتی ها هیچ زمانی برای استراحت ندارند!

یکی از واجبات اینستاگرام و رسانه های اجتماعی دیگر این است که  باید مدام در آن پست بگذارید و حتما هم باید خودتان این کار را بکنید. درست است که بعضی پست ها را می توانید به یکی از دوستان یا کارآموزتان محول کنید ولی معمولا باید سلفی خودتان داخل پیج باشد، وگرنه توجه فالوورها را از دست می دهید.

 بنابراین، اگر فرایند زیبایی‌تان خیلی طول بکشد و مجبور شوید مدتی به خاطر قرمز بودن صورت، ورم کردن یا کبودی آن در اینستاگرام عکس نگذارید، مشکلاتی برایتان به وجود می‌آید. شاید تصمیم بگیرید تاثیرات عمل زیبایی را به فالوورها نشان دهید، که البته کار ارزشمندی است ولی باعث می شود تعداد فالووهایتان کم شود! شاید هم تصمیم بگیرید از قبل عکس هایی تهیه کنید و بعدا (زمانی که صورتتان قرمز است) آن ها را پست کنید که البته این هم تصمیم خوبی نیست چون از اعتبار شما کم می کند.

به همین خاطر، بهتر است فرایندهایی را انتخاب کنید که نیازی به دوره ریکاوری نداشته باشد و بتوانید به زندگی معمولی و پست گذاشتن‌تان ادامه دهید. با لمینت هیچ تغییر بدی روی چهره‌تان ایجاد نمی شود و نیازی نیست مدتی خودتان را از شبکه های اجتماعی حذف کنید. بنابراین می توانید مانند قبل پست بگذارید.

 

بهترین مارک لمینت دندان

وقتی سلبریتی ها و اینفلوئنسرها معروف می شوند و توانایی تبلیغاتشان به کسب‌وکارها اثبات می شود، پیشنهادهای فراوانی از طریق دندانپزشکی ها می گیرند. بنابراین می توانند در ازای تبلیغ مطب دندانپزشک، به رایگان لمینت انجام دهند. این کار تبادل خوبی به نظر می رسد اما گاهی اوقات اینطور نیست.

شما به عنوان سلبریتی یا اینفلوئنسر باید بهترین مارک لمینت دندان را انتخاب کنید که برایتان نتیجه بدهد و ارزش پول دادن را داشته باشد؛ چراکه لمینت در این حرفه یکی از ابزارهای معامله به حساب می‌آید و باید بتوانید برای بیشتر کردن تعداد فالوورها و افزایش قدرت بازاریابی‌تان از این لمینت ها استفاده کنید. پس لازم است که لمینت خوب و باکیفیتی را انتخاب کنید نه اینکه هر لمینتی که به شما پیشنهاد دادند را سریع قبول کنید!

لمینت ها بادوام هستند

ترفند اینفلوئنسرها این است طوری نشان دهند که انگار هیچ تلاشی برای بهتر کردن ظاهرشان نمی کنند. یعنی مردم باید فکر کنند اصل زندگی‌شان اینچنین است و هیچ دروغ و تقلبی در کار نیست. با این حال، حقیقت چیز دیگری است. شما به عنوان اینفلوئنسر باید همیشه در تلاش باشید، موهایتان را درست کنید، آرایش کنید و لباس های خوب بپوشید. همه این کارها به زمان و هزینه زیادی احتیاج دارد.

در چنین شرایطی، وقتی لمینت می کنید دیگر نیازی نیست برای درست کردن دندان هایتان هم وقت بگذارید. با لمینت لبخندتان همیشه زیباست و هر لحظه برای عکس گرفتن آماده هستید. کافی است نگاهی در آینه بیندازید و مطمئن شوید تکه غذایی روی دندان هایتان نمانده باشد.

اگر لمینت باکیفیت روی دندانتان کار بگذارید، بیش از ده سال برایتان عمر می کند و می توانید ده سال بدون دردسر عکس بگیرید. اگر هر روز تقریبا سه عدد پست بگذارید، در این ده سال می شود بیش از ۱۰ هزار سلفی بدون دردسر، که قطعا ارزشش را دارد.

بهترین خدمات دندانپزشکی سلبریتی ها

دکتر میلاد افشار قاسملو، با حوصله و دقت فراوان، بسیاری از بیماران مشهور را معاینه و درمان می کند.

اگر به دنبال لمینت باکیفیت می گردید، لطفا با شماره تلفن ۲۶۱۴۰۱۳۵- ۲۶۱۴۰۱۳۴ تماس گرفته و همین حالا از دندانپزشک متخصص زیبایی ما، دکتر میلاد افشار نوبت بگیرید.

دکتر میلاد افشار

دندانپزشک و متخصص ایمپلنت و جراحی دندان

تلفن: ۰۲۱۲۶۱۴۰۱۳۴

سیستم پرسش و پاسخ

ثبت سوال جدید

ثبت سوال جدید غیرفعال می‌باشد.

پیگیری سوال قبل

برای پیگیری پاسخ سوال خودتون و نمایش آن کد رهگیری خود را در این قسمت وارد کنید.
تصاویر پیوست امکان انتخاب تا ۵ تصویر وجود دارد. جهت انتخاب چندگانه کلید Ctrl را نگه دارید. (فرمت های مجاز شامل png, gif و jpg می باشد و حداکثر حجم هر تصویر ۸ مگابایت است.)
© همیارسیستم
 • تصویر کاربر اشنا یکشنبه ۱۴ دی ۹۹( 4 ماه پیش) تعداد بازدید: 55 مشاهده پرسش
  سلام و وقت بخیر . اقای دکتر خانم 60ساله هستم .دندان عقل پایین سمت چپ را که خراب بود را به وسیله جراحی در اوردم . ولی متاسفانه از همان روز دهانم دچار محدودیت حرکت فک شده است خیلی کم باز میشود . حدودا یک ماه پیش عمل کردم . گفتم شاید بخاطر درد جراحی است . ولی الان با گذشت یک ماه مثل روزهای اول است و دهانم ( فک)خیلی کم باز میشود . انهم با درد باز میشود و درست نمیتوانم غذا بخورم . در ضمن جای دندان کشیده شده خوب شده است.فقط مشکل باز نشدن دهان را دارم انهم با درد زیاد.به دکترجراح مراجعه کردم و ایشان گفتند اشکال از خرابی دندان عقل همان سمت قسمت بالایی است که روکش دارد و باید جراحی شود ومشکل محدودیت حرکت فک که ایجادشده درست میشود .سوال من از شما دکتر عزیز این است ایا امکان دارد که موقع جراحی دندان عقل اسیبی به لولای فک رسیده باشد و ایا به گفته دکتر مربوطه با جراحی دندان عقل بالا مشکل محدودیت درست میشود نظر شما چیست ایا جراحی کنم یانه . خواهش میکنم راه درست را نشان دهید.معذرت میخواهم خیلی وقتتان را گرفتم .با تشکر و سپاس
  1. تصویر کاربر دکتر میلاد افشار قاسملو یکشنبه ۱۴ دی ۹۹( 4 ماه پیش)
   با درود و وقت کشی مجدد احتراماً به این سوال پاسخ داده شده است.
 • تصویر کاربر سجاد سه شنبه ۲ دی ۹۹( 4 ماه پیش) تعداد بازدید: 46 مشاهده پرسش
  سلام اقای دکتر
  ایا واقعا کیفیت ایمپلنتها متفاوته یا همش تبلیغه. من دو واحد ایمپلنت برای دندانهای شش و هفت فک پایننم کار شده که قرار بود دکتر دنتیس کار کنند بعد از عمل گفتن سایز یکیشو نداشیم اسنوکون گذاشتم. پزشکم جراح فک وصورته و تاکید میکردن هیچ فرقی بین کیفت مارکها نیست همش تبیلغه ایا به نظر جنابعالی این دو مارکی که برام استفاده کرده مارک خوبی هستش و کار کردن دو مارک متفاوت در یک ردیف مشکل ایجاد میکنه یا نه؟ایا شما هم همین نظر رو دارید که ایمپلنتها کیفیتشون یکیه؟
  1. تصویر کاربر دکتر میلاد افشار قاسملو سه شنبه ۲ دی ۹۹( 4 ماه پیش)
   با درود و وقت خوش در خصوص کیفیت ایمپلنت ها قطعاً مثل هر قطعه دیگه‌ای تفاوت کیفیت وجود دارد و اینکه بخواهیم تمام برندها و مارک ها را در یک دسته قرار بدیم به نظر ارزیابی صحیحی نمیاد اما اینکه دو ايمپلنت با دو سیستم متفاوت مجاور هم دیگه کار بشن مشکلی براتون ایجاد نمیکنه و جای نگرانی نداره و در صورتیکه پزشکتون اشاره کرده‌ که مشکلی از جهت کیفیت انتخاب دومتون نیست بنابراین می‌توانید بهشون اطمینان کنید و با خیال راحت کار رو بپذیرید.
 • تصویر کاربر اصغری جمعه ۲۱ شهریور ۹۹( 7 ماه پیش) تعداد بازدید: 52 مشاهده پرسش
  سلام.بهترین درمان برای این حجم از فاصله بین دندون های منو میشه بفرمایید؟؟ و روشی که هزینه کمتری رو داشته باشه و هزینه دقیق رو
  آیا برای دندون های من استفاده از اسنپ آن اسمایل توصیه میشه؟؟
  شما پرداخت اقساط هم دارید؟
  1. تصویر کاربر دکتر میلاد افشار قاسملو جمعه ۲۱ شهریور ۹۹( 7 ماه پیش)

   سلام

   سن بيمار و شرايط دندانهاى موجود از فاكتورهاى مهم جهت طرح درمان صحيح ميباشد ارتودنسى و جايگزينى دندانهاى از دست رفته از طريق ايمپلنت يا روكش هاى دندانى از راههاى پيشنهاديست كه جهت قطعيت نياز به معاينه دقيق ميباشد تا هزينه ها و نحوه پرداخت مشخص گردد

 • تصویر کاربر محمد چهارشنبه ۱ مرداد ۹۹( 9 ماه پیش) تعداد بازدید: 51 مشاهده پرسش
  سلام اقای دکتر من چند وقت پیش رفتم برای چکاپ از دندانم اصلا درد هم نداشت گفتن دندان پنچ از پایین سمت چپ پوسیدگی سطحی داره با کامپوزیت پر کردن الان به سرد وگرما و درد ندارم ولی تو غذای سفت یا فشار میاد درد میکنه گفتن ترمیم بالا هست تراش دادن بازم مشکل حل نشد ایا درمان ریشه میخواد
  1. تصویر کاربر دکتر میلاد افشار قاسملو چهارشنبه ۱ مرداد ۹۹( 9 ماه پیش)

   سلام

   در خصوص ترميم هاي دندان هاي خلفي مثل دندان هاي شماره ي ٥،٦ با كامپوزيت اين حساسيت هاي متعاقب ترميم طبيعي هست حالا بعضي از بيماران حساسيت به سرما و گرما دارن بعضيا حساسيت به فشار دارند و انچه كه مسلم هست روند كاهش اين حساست مهم تر هستش معمولا بهتردو تا شش ماه صبر كرد و در صورتي كه درد خود به خود نداشته باشه ناحيه مي توانیم صبر كنيم تا علائم يا تقويت بشه و بعد بريم سر كار عصب كشي يا در واقع علائم سمت بهبودي پيش بره و ديگر دندان نيازي به عصب كشي پيدا نكنه به هر حال در خصوص اين دندان ها در صورتي كه دردش زندگي عاديتون رو بهم نزده و درگير نكرده شايد بهتر باشه صبر كنيد ولي هر زماني كه به اين نتيجه رسيديد كه درد ناحيه شرايطي رو داره كه داره روي روز مره ي زندگيتون تاثير ميذاره تنها راهش عصب كشيش هست

درحال دریافت اطلاعات