ناگفته ها و سوالات درباره اسنپ آن اسمایل دندان

اسنپ آن اسمایل دندان محصولی جدید و مقرون‌به صرفه است که برای زیبایی دندان ساخته شده‌؛ این محصول زیبایی، ظاهری فوق‌العاده زیبا و همیشگی به دندان هایتان می دهد و کیفیت زندگی‌تان را از این رو به آن رو می کند.

اسنپ آن اسمایل دندان از لایه نازکی از صمغ دندان و با فناوری پیشرفته‌ای ساخته شده‌است. این کاور درست مانند دندان های اصلی‌تان طبیعی به نظر می رسد و تمام لکه ها، دندان های خردشده و فاصله بین دندان ها را پوشش می دهد. همچنین برای نصب آن ها نیازی نیست تغییرات زیادی روی دندان انجام دهید و فرایند ساخت آن فقط در عرض دو جلسه تکمیل می شود. البته این پزشک است که تصمیم می گیرد شما واجد شرایط نصب اسنپ آن اسمایل هستید یا نیستید.

اسنپ آن اسمایل

اسنپ آن اسمایل روشی آسان و بدون درد برای داشتن لبخندی زیباست. این روش به‌تازگی ابداع شده‌است. اخیرا یکی از دندانپزشکان به این نتیجه رسید که همه افراد نمی توانند از پس هزینه های گزاف و لاکچری زیبایی دندان بربیایند. درنتیجه تصمیم گرفت این روش جدید را اختراع کند. پس از سال ها تحقیق و توسعه اکنون دندانپزشک ها می توانند طرح لبخندتان را با لایه‌ای نازک، محکم و طبیعی به نام اسنپ آن اسمایل اصلاح کنند.

اسنپ آن اسمایل دندان چیست

مراقبت از این کاورها بسیار آسان است و می توانید خیلی راحت با آن بخورید و بیاشامید. همچنین موادی که در این محصول استفاده می کنند می تواند موقت یا دائمی باشد. اسنپ آن اسمایل هم برای دندان های بالایی و هم برای دندان های پایینی قابل استفاده است.

مواد تشکیل‌دهنده و منحصربفرد این محصول از صمغ گرفته شده‌اند؛ این صمغ با کمک فناوری سطح بالا، بسیار نازک و در عین حال محکم ساخته شده‌است. این کاورها درست روی دندان های اصلی نصب می شوند و لبخندی زیبا و طبیعی به شما تحویل می دهند؛ حتی اگر روی دندانتان لکه، فاصله و خردشدگی داشته باشید یا چندتا از دندان هایتان افتاده باشد، اسنپ آن اسمایل دندان تمام این عیب ها را می پوشاند.

علاوه بر این، اسنپ آن اسمایل زندگی بعضی از افراد را واقعا از این رو به آن رو می کند زیرا باعث می شود دوباره اعتمادبه‌ نفسشان را به دست بیاورند. در حال حاضر هزاران نفر در سطح جهان این فرایند زیبایی را روی دندان هایشان پیاده کرده‌ و از مزیت های آن بهرمند شده‌اند.

⚠درست حدس زدیم⚠

همین حالا به این فکر می کنید که تفاوت اسنپ آن اسمایل و لومینیرز چیست؟

بر روی لینک زیر کلیک کنید تا با لومینیرز برای زیبایی دندان بیشتر آشنا شوید:

لومینیرز چیست؟

قیمت اسنپ آن اسمایل چند است؟

برخلاف دندان های مصنوعی آماده، اسنپ آن اسمایلها را برای هر شخصی جداگانه و مناسب با طرح دندان های خودش می سازند.

هزینه دریافت اسنپ آن اسمایل از آزمایشگاه حدودا یک‌دوم هزینه نصب اسنپ آن اسمایل در دندانپزشکی است. هزینه اسنپ آن اسمایل در سال ۹۹در مطب دکتر میلاد افشار ۳۵۰۰۰۰۰ تومان است.

بهترین کاندید استفاده از اسنپ آن اسمایل

اسنپ آن اسمایل دندان راه‌حلی مقرون‌به صرفه و مناسب برای تمام سنین است. نصب اسنپ آن اسمایل تنها در عرض دو جلسه درمانی کوتاه و بدون درد انجام می شود. همچنین در این فرایند هیچ نیازی به تراشیدن دندان یا تغییر ساختار آن وجود ندارد.

اسنپ آن اسمایل یک انتخاب عالی برای کسانی است که:

 • دندان افتاده، شکسته، لکه‌گرفته یا کج دارند.
 • کسانی که به دلایلی نمی توانند ایمپلنت یا پل دندان بگذارند.
 • کسانی که می خواهند بدون هزینه زیاد دندان هایشان مانند هنرپیشه ها زیبا شود؛ بی‌آنکه نیاز باشد ساختار دندانشان را تغییر دهند یا اذیت شوند (اگر از خود میپرسید که هنرپیشه ها چه روشی را برای زیبایی دندان خود انتخاب می کنند، بهتر است نتایج تحقیق ما درباره روش های دندانپزشکی زیبایی سلبریتی ها را مطالعه کنید).
 • کسانی که از دندان مصنوعی قدیمی خود خسته شده‌اند (البته دندان های مصنوعی جزئی) و می خواهند جایگزینی زیبا و راحت برای آن پیدا کنند.

شاید در ابتدا به نظر برسد که اسنپ آن اسمایل عمل پر هزینه ای است. اما باید بدانید که اسنپ آن اسمایل فقط برای فک بالا انجام می شود و هماهنگ سازی رنگ دندان های فک پایین توسط بلیچینگ انجام می شود.

هزینه اسنپ آن اسمایل برای یک فک، ۳۵۰۰۰۰۰ میلیون تومان است که شما می توانید از طریق صفحه هزینه خدمات دندانپزشکی، از سایر تعرفه ها و قیمت ها نیز آگاه شوید.

برای نوبت گیری اینترنتی بر روی لینک زیر کلیک کنید:

تعیین نوبت اینترنتی

اسنپ آن اسمایل برای چه کسانی مناسب نیست؟

اسنپ آن اسمایل دندان هم مانند هر روش درمانی دیگری برای همه مناسب نیست. بعضی از افراد شرایط خاصی دارند و با نصب اسنپ آن اسمایل ممکن است به خودشان آسیب برسانند. اگر هریک از موارد زیر درمورد شما صدق بکند، نباید اسنپ آن اسمایل را انتخاب کنید، مگر اینکه آن را برطرف سازید:

 • کسانی که قسمت انتهایی دندان هایشان پهن شده باشد
 • کسانی که بیماری لثه‌ای ملایم یا شدید و دندان لق دارند
 • افرادی که تعداد دندان های افتاده‌شان زیاد باشد
 • کسانی که فک پایینی‌شان خیلی جلو باشد
 • آن هایی که هیچ دندانی ندارند یا از دندان مصنوعی کلی استفاده می کنند

اگر دندان هایتان پوسیدگی زیادی دارد و می خواهید از اسنپ آن اسمایل برای پوشاندن آن ها استفاده کنید، توصیه می کنم خیلی احتیاط به خرج دهید. درست است که این روش از لحاظ ظاهری دندان هایتان را بی نقص می کند اما این پوسیدگی ها می توانند در زیر اسنپ آن اسمایل گسترش پیدا کنند. به محض اینکه یکی از دندان های زیر اسنپ آن اسمایل بشکند، کاورتان تبدیل به یک ورقه زینتی بی مصرف و گران‌قیمت می شود. بنابراین باید حتما قبل از نصب کاور تمام پوسیدگی ها را برطرف کنید.

پیش از هر عمل زیبایی، حتما پیشگیری از پوسیدن دندان های خود را جدی بگیرید!

روش ساخت اسنپ آن اسمایل

اولین گام برای نصب اسنپ آن اسمایل دندان (چه به روش سفارش مستقیم باشد و چه به روش نصب در دندانپزشکی)، قالب‌گیری و انتخاب شکل و رنگ اسنپ آن اسمایل است. برای اینکه بهترین نتیجه ممکن را بگیرید عمل قالب‌گیری باید تا جایی که می شود دقیق باشد.

وقتی مرحله قالب‌گیری تمام شد، قالب به آزمایشگاه فرستاده می شود تا دنداسازها ساخت اسنپ آن اسمایل را شروع کنند. فرایند ساخت این اسنپ آن اسمایلها حدود یک ماه طول می کشد و وقتی اسنپ آن اسمایل آماده شد، کافی است آن را سرجایش قرار دهید و تمام!

فرایند اسنپ آن اسمایل راحت و بدون درد است و می توانید همین امروز آن را سفارش دهید! در این فرایند:

 1. ابتدا مدل و رنگ طرح لبخند جدیدتان را انتخاب می کنید.
 2. پزشک از دندان هایتان قالب می گیرد.
 3. سپس بعد از سه هفته برای جاسازی نهایی به دندانپزشکی برمی گردید و پزشک طرح لبخند را روی دندان هایتان قرار می دهد.

قالب‌گیری طرح لبخند

مرحله اول: قالب را به مدت دو دقیقه داخل آب در حال جوش بیندازید. این کار آن را انعطاف‌پذیر و نرم می کند و باعث می شود راحت تر روی دندان ها جا بیفتند. وقتی مواد روی قالب شفاف و نرم شدند، آن را با چنگال یا قاشق از داخل آبجوش دربیاورید. اگر قالب به اندازه کافی نرم نبود، آب را دوباره به جوش بیاورید و آن را داخل آب داغ بیندازید.

توجه: هنگام نصب، قالب نباید داغ باشد. بنابراین بعد از اینکه آن را از داخل آب جوش درآوردید، ۱۰ تا ۱۵ دقیقه صبر کنید تا خنک شود.

مرحله دوم: روبه‌روی آینه بایستید و اسنپ آن اسمایل را محکم روی دندان های بالایی جا بزنید. سپس آن را به سمت دندان ها فشار دهید تا محکم شود. به آرامی و با دو شصت خود به مواد قالبگیری ضربه بزنید. حواستان باشد این مواد را به سقف دهان نزنید زیرا باعث می شود در صحبت کردنتان دچار مشکل شوید.

مرحله سوم: بعد از ۳۰ ثانیه، خیلی راحت و به آرامی اسنپ آن اسمایل را روی دندان ها بردارید. سپس آن را داخل یک لیوان آب یخ بیندازید تا سرد شود. وقتی مواد قالب سفت شدند، به رنگ سفید در می‌آیند. در این زمان می توانید دوباره آن را روی دندان هایتان قرار دهید تا مطمئن شوید به خوبی شکل گرفته‌است. اگر دیدید شکل قالب با دندان هایتان جور در نمی آید، دوباره آن را داخل آب جوش بیندزاید تا ذوب شود و فرایند قالب‌گیری را از اول انجام دهید. این کار را تا جایی که لازم است تکرار کنید؛ تا وقتی که مطمئن شوید قالب دقیقا شبیه دندان هایتان شکل گرفته‌است.

مراحل نصب اسنپ آن اسمایل

نصب اسنپ آن اسمایل در دندانپزشکی

دندانپزشک قالب دندان هایتان را می گیرد و با کمک خودتان طرح و رنگی مناسب برای آن انتخاب می کند. سپس قالب را به همراه اطلاعات مورد نیاز (طرح و رنگ) به آزمایشگاه دندانسازی می فرستد تا اسنپ آن اسمایل مورد نظرتان ساخته شود. فرایند ساخت اسنپ آن اسمایل معمولا حدود یک ماه طول می کشد.

دریافت اسنپ آن اسمایل از لابراتور دنداسازی

بعضی از آزمایشگاه های دندانسازی خودشان مستقیم اسنپ آن اسمایل دندان را برایتان می سازند. در این موارد، یک کیت قالب‌گیری به شما می دهند تا در خانه روی دندان هایتان بگذارید و از شکل آن ها قالب بگیرید. سپس این کیت را برایشان می فرستید و آن ها از روی آن برایتان اسنپ آن اسمایل می سازند.

مزیت این روش این است که تاحد چشمگیری از دندانپزشکی ارزان تر درمی‌آید و عیب آن این است که اگر بعد از نصب، با قالب اسنپ آن اسمایل راحت نبودید، هیچ‌کس نیست که آن را برایتان تنظیم کند.

به هر حال اگر این روش را انتخاب کردید، توصیه می کنم حتما قبل از آن برای چکاپ به دندانپزشک مراجعه کنید تا مطمئن شوید هیچ بیماری لثه با پوسیدگی فعالی روی دندان هایتان ندارید. هر کدام از این دو مورد در درازمدت مشکلاتی برای اسنپ آن اسمایل ایجاد می کنند. همچنین باید در قالب‌گیری دندانتان دقت داشته باشید و قالب دقیقی از آن بگیرید که البته اگر اولین بارتان باشد کار خیلی آسانی نیست.

مزایای اسنپ آن اسمایل

 • به‌سرعت طرح لبخندتان را تغییر می دهد.
 • در مقایسه با ونیر یا براکت دندان بسیار ارزان‌قیمت تر است.
 • از دندان های مصنوعی (با آن گیره های فلزی که دارند) بسیار زیبا تر است.

معایب اسنپ آن اسمایل

 • در ابتدا ممکن است حرف زدن کمی برایتان دشوار باشد، تا زمانی که زبانتان به وجود اسنپ آن اسمایل عادت کند.
 • ممکن است موادغذایی در زیر یا اطراف آن گیر کنند.
 • نتیجه این فرایند زیبایی به خوبی ونیر یا براکت نیست.
 • اگر روی دندانتان تغییری ایجاد کنید (مثلا تاج دندان بگذارید یا حجم زیادی از دندان هایتان را پر کنید) اسنپ آن اسمایل دیگر اندازه دندان هایتان نخواهد بود.

اسنپ آن اسمایل

سوالات شما درباره اسنپ آن اسمایل

آیا می توانیم با اسنپ آن اسمایل دندان غذا بخوریم؟

بله، می توانید با اسنپ آن اسمایل غذا هم بخورید اما توصیه می کنم از خوردن و جویدن غذاهای خیلی سفت مانند آجیل، آبنبات و یخ خودداری کنید.

ماندگاری اسنپ آن اسمایل چقدر است؟

طرح هر اسنپ آن اسمایلی با دیگری متفاوت است و نمی توان زمان یکسانی برای ماندگاری همه آن ها ارائه داد ولی بیشتر آزمایشگاه ها برای اسنپ آن اسمایل وارانتی دو ساله می دهند که درصورت شکسته شدن اسنپ آن اسمایل آن را تعویض کنند. اگر خوب از آن مراقبت کنید و هیچ تغییری روی دندانتان ایجاد نکنید، اسنپ آن اسمایل تا حدود پنج سال دوام دارد. اسنپ آن اسمایلهایی که باید جای خالی چند دندان افتاده را پر کنند، نسبت به اسنپ آن اسمایلهایی زودتر می شکنند و دوام کمتری دارند.

آیا اسنپ آن اسمایل زود لکه می گیرد؟

خیر، اسنپ آن اسمایل دربرابر لکه مقاوم است. با این حال، بعضی از افراد به دلیل رژیم غذایی خاصی که دارند دندان هایشان خیلی زود لک می شود. این افراد کاورشان هم زودتر از بقیه لکه می گیرد.

چطور باید اسنپ آن اسمایل دندان را تمیز کنیم؟

باید اسنپ آن اسمایل را بعد از خارج کردن از دهان، با آب و صابون بشویید. برای تمیز کردن اسنپ آن اسمایل استفاده از خمیردندان توصیه نمی شود زیرا ممکن است سطح دندان را خش بیندازد و باعث شود لکه های بیشتری به خود بگیرد.

اسنپ آن اسمایلها چقدر دوام می آورند؟

بین سه تا پنج سال.

اسنپ آن اسمایلها معمولا یک وارانتی محدود یک ساله (برای نقص های کارخانه‌ای دارند) که تا سه سال قابل گسترش است. اگر خوب از آن ها مراقبت کنید می توانید بین سه تا پنح سال و (در بعضی موارد) حتی بیشتر از آن استفاده کنید.

آیا اسنپ آن اسمایل دندان مفید است؟

اسنپ آن اسمایل برخلاف فرایندهای زیبایی دیگر برگشت‌پذیر است. همچنین برای نصب آن هیچ تغییری روی دندان ها ایجاد نمی کنیم؛ بنابراین اصلا به مرحله اصلاح و آماده‌سازی احتیاجی نخواهید داشت. از همه مهم تر نصب اسنپ آن اسمایل هیچ تاثیری بر رژیم غذایی‌تان نخواهد گذاشت. به غیر از آدامس و مواد غذایی چسبناک دیگر، تقریبا می توانید هر غذای دیگری را با اسنپ آن اسمایل بخورید.

دکتر میلاد افشار
دندانپزشک و متخصص ایمپلنت و جراحی دندان
تلفن: ۰۲۱۲۶۱۴۰۱۳۴ 

سیستم پرسش و پاسخ

ثبت سوال جدید

پاسخ های ارایه شده اعم از تشخیصی و درمانی توصیه های کلی بوده شما را از مراجعه به پزشک معالجتان بی نیاز نمی کنند.

پیگیری سوال قبل

برای پیگیری پاسخ سوال خودتون و نمایش آن کد رهگیری خود را در این قسمت وارد کنید.
تصاویر پیوست امکان انتخاب تا ۵ تصویر وجود دارد. جهت انتخاب چندگانه کلید Ctrl را نگه دارید. (فرمت های مجاز شامل png, gif و jpg می باشد و حداکثر حجم هر تصویر ۸ مگابایت است.)
© همیارسیستم
 • تصویر کاربر مسعود یکشنبه ۱۴ دی ۹۹( 1 هفته پیش) تعداد بازدید: 11 مشاهده پرسش
  سلام لمینت متحرک سایز بندی هم دارد
  1. تصویر کاربر دکتر میلاد افشار قاسملو یکشنبه ۱۴ دی ۹۹( 1 هفته پیش)
   با درود و وقت خوش اگر منظورتون از نیت متحرک اسنپ آن اسمایل هست باید بگم که برای هر بیمار قالبگیری میشه و سایز هر فرد متفاوت خواهد بود.
 • تصویر کاربر Pariya یکشنبه ۱۴ دی ۹۹( 1 هفته پیش) تعداد بازدید: 13 مشاهده پرسش
  درود
  آقای دکتر من اسنپ ان اسمایل گرفتم ولی متاسفانه روی لثه ام قرار میگیره باید چیکار کنم؟
  1. تصویر کاربر دکتر میلاد افشار قاسملو یکشنبه ۱۴ دی ۹۹( 1 هفته پیش)
   با درود و وقت خوش احترام اسنپ آن اسمایل فقط روی دندان ها باید سوار شود در صورتی که بر روی لثه قرار گیرد ایجاد التهاب و درد خواهد کرد و مورد تایید نیست با مراجعه به پزشک این مشکل را می‌توانید برطرف نمایید.
 • تصویر کاربر امیدعلی یکشنبه ۱۴ دی ۹۹( 1 هفته پیش) تعداد بازدید: 4 مشاهده پرسش
  سلام وقت بخیر من شهرستانم و دو تا از دندونای بالایی ومتاسفانه جلویی شکسته میخواستم ببینم میشه از این دندونای اماده فعلا بگیرم و استفاده کنم
  1. تصویر کاربر دکتر میلاد افشار قاسملو یکشنبه ۱۴ دی ۹۹( 1 هفته پیش)
   با درود و وقت خوش احتراماً متوجه سوال شما به صورت دقیق نشدم اما اگر منظور از دندانهای آماده اسنپ آن اسمایل هست بله ميتوانید از آن استفاده نمایید که نیازمند به مراجعه به مطب و تهیه قالب از ناحیه جهت ساخت در لابراتوار خواهد بود.
 • تصویر کاربر محسن سه شنبه ۹ دی ۹۹( 2 هفته پیش) تعداد بازدید: 10 مشاهده پرسش
  سلام اقای دکتر از بروجرد مزاحم میشم بعلت این که از دندون ها مواظبت نکردم و دندونها کشیدم و توان مالی ندارم درخواست خرید این کاور را دارم و نصب روی را دارم
  1. تصویر کاربر دکتر میلاد افشار قاسملو سه شنبه ۹ دی ۹۹( 2 هفته پیش)
   با درود و وقت خوش احتراماً سوالتون رو واضح تر بیان بفرمایید.
 • تصویر کاربر آسا یکشنبه ۱۴ دی ۹۹( 1 هفته پیش) تعداد بازدید: 5 مشاهده پرسش
  قیمت ی دونه فک بالا اسنپ ان چقد میشه؟
  1. تصویر کاربر دکتر میلاد افشار قاسملو یکشنبه ۱۴ دی ۹۹( 1 هفته پیش)
   با درود و وقت خوش احتراماً هزینه هر فك اسنپ آن اسمايل ۴ میلیون تومان می باشد.
 • تصویر کاربر N دوشنبه ۱ دی ۹۹( 3 هفته پیش) تعداد بازدید: 17 مشاهده پرسش
  سلام
  مینای دندان هایم تشکیل نشده میخواستم بدونم میشه اسنپ ان اسمایل و انجام بدم ایا برام مناسبه یا نه
  1. تصویر کاربر دکتر میلاد افشار قاسملو دوشنبه ۱ دی ۹۹( 3 هفته پیش)
   با درود و وقت خوش اسنپ آن اسمایل یک درمان موقتی زیبایی و متحرک می باشد از این جهت در بیمارانی که قصد درمان‌های دائم دارند خیلی مورد استفاده نخواهد داشت در خصوص شرایط شما پس از معاینه دقيق می توان طرح درمان مناسب را برگزید.
 • تصویر کاربر الهام یکشنبه ۱۴ دی ۹۹( 1 هفته پیش) تعداد بازدید: 6 مشاهده پرسش
  قیمت اسنپ آن اسمایل متحرک چقد هست و چند. سال کاریی دارد ؟؟؟
  واین که شما انجام میدهید اقای دکتر؟؟؟
  باتشکر 🙏🙏🙏
  1. تصویر کاربر دکتر میلاد افشار قاسملو یکشنبه ۱۴ دی ۹۹( 1 هفته پیش)
   با درود و وقت خوش اسنپ آن اسمایل یک درمان موقت و متحرک بوده که در حدود ۳ تا ۵ سال میتوان از آن استفاده کرد هزینه آن برای هر فك چهار میلیون تومان خواهد بود و این کار در مطب اینجانب انجام می گردد.
 • تصویر کاربر کریم دوشنبه ۱۷ آذر ۹۹( 1 ماه پیش) تعداد بازدید: 22 مشاهده پرسش
  سلام دکتر وقت بخیر بنده اگر بخوام اسنپ ان اسمایل بگذارم وفک بالاو پایین ۸تادندون ندارم میشه عکس کلی از دندونم هم انداختم بفرمایید که اگر میشه هزینش چقدر فک بالا وپایین
  1. تصویر کاربر دکتر میلاد افشار قاسملو دوشنبه ۱۷ آذر ۹۹( 1 ماه پیش)

   نداشتن چند دندان مشکلی ایجاد نمی کند و می توانید از اسنپ ان اسمایل استفاده کنید. نکته قابل بررسی این است که چه تعداد دندان در هر فک وجود ندارد و آیا امکان آن وجود دارد که کار انجام شود یا خیر. با مشاهده عکس دندان نظر قطعی داده می شود و در مورد هزینه ها نیز به بخش تعرفه ها در سایت مراجعه نمایید.

 • تصویر کاربر غزل جمعه ۲۳ آبان ۹۹( 2 ماه پیش) تعداد بازدید: 25 مشاهده پرسش
  سلام ببخشید اسنپ ان اسمایل فقط یک رنگ هستش؟ینی نمیتونیم به رنگ طبیعی دندان تهیه کنیم
  نمیشه خیلی سفید نباشه؟
  1. تصویر کاربر دکتر میلاد افشار قاسملو جمعه ۲۳ آبان ۹۹( 2 ماه پیش)

   سلام

   رنگش را میتوانید خودتان انتخاب کنید

 • تصویر کاربر Tarane یکشنبه ۴ آبان ۹۹( 2 ماه پیش) تعداد بازدید: 23 مشاهده پرسش
  سلام دکتر فک بالا و پایین 3500 یا هر فک جداگانه؟
  1. تصویر کاربر دکتر میلاد افشار قاسملو یکشنبه ۴ آبان ۹۹( 2 ماه پیش)

   سلام

   هر فک

درحال دریافت اطلاعات
پرسش از دکتر