بیماران گرامی، شما می توانید هزینه هر یک از خدمات درمانی دندان را در صفحه هزینه خدمات دندانپزشکی مشاهده نمایید. همچنین از قسمت سؤالات متداول، می توانید با سؤالات دیگر بیماران که ممکن است با مشکل شما مشابهت داشته باشد آشنا شوید و سریع تر به جواب خود برسید.
 • تصویر کاربر شمس دوشنبه ۲۹ دی ۹۹( ۲ ماه پیش) تعداد بازدید: ۲۹ مشاهده پرسش
  خاستم هم ب ای خودم بگیرم هم قیمت بدید اگر تولید دارید در کلینیک زیبای خودم با شما کار کنم تو بازار ۶چچ هست اگر شما همکاری میکنید به مشاورتون بگید تمااس بگیره ممنون
  1. تصویر کاربر دکتر میلاد افشار قاسملو دوشنبه ۲۹ دی ۹۹( ۲ ماه پیش)
   با درود و وقت خوش با سپاس
 • تصویر کاربر نس دوشنبه ۲۹ دی ۹۹( ۲ ماه پیش) تعداد بازدید: ۲۶ مشاهده پرسش
  دندان عقلم را چند سال پیش پر کردم و حالا تاج دندان کامل افتاده و عفونت کرده وبه گوش وگردنم رسیده حتی به لوزهام هم رسیده
  1. تصویر کاربر دکتر میلاد افشار قاسملو دوشنبه ۲۹ دی ۹۹( ۲ ماه پیش)
   بادرود و وقت خوش احتراماً در دندان عقل به این شرایط میرسه قاعدتاً باید خارج بشه مگر در شرایط بسیار خاص و محدود که نقش استراتژیک در دهان ایفا بکنه و مجبوریم حفظش کنیم به نظر می‌رسد ادندانى که با در موردش صحبت می‌کنید بهتر است که سریعتر خارج شود.
 • تصویر کاربر مجید دوشنبه ۲۹ دی ۹۹( ۲ ماه پیش) تعداد بازدید: ۲۹ مشاهده پرسش
  سلام من دندان عقلم رو پایین هردو طرف جراحی کردم و کشیدم لطفا بفرمایید از کی باید دهانشویه استفاده کنم چون روز اول هنوز خون ابه داره زیاد درد نداره ولی ورم داره میترسم دهانشویه استفاده کنم خون ریزی کنه ممنونم.
  1. تصویر کاربر دکتر میلاد افشار قاسملو دوشنبه ۲۹ دی ۹۹( ۲ ماه پیش)
   با درود و وقت خوش احتراماً پس از جراحی دندان عقل بهتر است ۲۴ ساعت بگذره و بعد از اون از دهانشویه کلرهگزیدین استفاده کنید
 • تصویر کاربر نازنین دوشنبه ۲۹ دی ۹۹( ۲ ماه پیش) تعداد بازدید: ۳۰ مشاهده پرسش
  سلام خسته نباشید ببخشید من رفتم از کل دندان هام عکس گرفتم گفتن که ۷ دندان یه سمت دهان و ۸ دندان سمت دیگر خراب شدند که نیاز به پر کردن دندان داره من رفتم ۲ دندانم رو پر کردم اما بعد از ۲ روز همان دندانی را که پر کرده ام درد میکنه من باید چکار کنم بنظر شما هر ۱۵ تا دندان را پر کنم ۱۶ سال دارم
  1. تصویر کاربر دکتر میلاد افشار قاسملو دوشنبه ۲۹ دی ۹۹( ۲ ماه پیش)
   با درود و وقت خوش احتراماً پس از درمان های ترمیم دندان و پرکردن این دردها حساسیتها طبیعی است خصوصا اگر تعداد دندان های زیادی مورد درمان قرار بگیرند در صورتی که در آن نیاز به ترمیم و برداشت پوسیدگی دارد نسبت به انجام آن اقدام نمایید.
 • تصویر کاربر محمد دوشنبه ۲۹ دی ۹۹( ۲ ماه پیش) تعداد بازدید: ۲۹ مشاهده پرسش
  به علت تصادف فکم شکست و بعد از یک هفته فکم رو عمل کردند چند وقت دهنم بسته بود بعد از ۱۰/۱۵رو دهنم رو باز کردن بعد فکم عب بود با تلاش یکم آوردم جلو ولی خوب هنوز یکم عقبه چیکار کنم بیاد جلو
  1. تصویر کاربر دکتر میلاد افشار قاسملو دوشنبه ۲۹ دی ۹۹( ۲ ماه پیش)
   با درود و وقت خوش احتراماً موقعیت فکین پس از تصادفات و ضربه های ناشی از آن به فک و شکستگی میتونه تغییر بکنه که البته در صورتی که خارج از نرمال باشه با مراجعه به دندانپزشک راه های اصلاح آن بررسی میشه برخی از آنها قابلیت اصلاح دارند و بعضی از آنها ماندگار باقی خواهند بود از این جهت پیشنهاد می کنم جهت اصلاح موضوع مورد نظر حتماً به پزشک خود مراجعه نمایید.
 • تصویر کاربر What دوشنبه ۲۹ دی ۹۹( ۲ ماه پیش) تعداد بازدید: ۳۲ مشاهده پرسش
  سلام ببخشید آیا جراحی جلو اوردن فک بالا بینی را پهن میکند
  1. تصویر کاربر دکتر میلاد افشار قاسملو دوشنبه ۲۹ دی ۹۹( ۲ ماه پیش)
   با درود و وقت خوش احتراماً جراحی جلو آوردن فک بالا معمولاً از بیس و مقطع بینی انجام میشه بنابراین تاثیری بر اسکلت بینی در ناحیه نداره اما اینکه نسج نرم ناحیه متاثر از این جلو آوردن بشه ممکن است رخ بده که باید با بررسی بیشتر قبل از جراحی این موضوع ارزیابى شود.
 • تصویر کاربر امیر دوشنبه ۲۹ دی ۹۹( ۲ ماه پیش) تعداد بازدید: ۲۹ مشاهده پرسش
  سلام و وقتتون به خیر
  من چند سال پیش به خاطر عفونت لثه جراحی لثه کردم آیا میتونم کامپوزیت انجام بدم؟
  1. تصویر کاربر دکتر میلاد افشار قاسملو دوشنبه ۲۹ دی ۹۹( ۲ ماه پیش)
   با درود و وقت خوش احتراماً استفاده از درمان های زیبایی در بیمارانی که در گذشته جراحی‌های لثه داشتند با در نظر گرفتن وضعیت کنونی لثه و میزان بهداشت دهان قابلیت ارزیابی دارد در صورتی که مشکلی در ناحیه لثه وجود نداره و بهداشت شما مناسب هست می تونید اقدام به درمان های زیبایی بکنید.
 • تصویر کاربر نیلوفر دوشنبه ۲۹ دی ۹۹( ۲ ماه پیش) تعداد بازدید: ۲۹ مشاهده پرسش
  سلام ، دندان عقلم درد داشت و ریشه ان ملتهب بود با اینکه ۴ تا پنسیلین زدم ولی موقع کشیدن دندان با اینکه صورت و اطراف لبم سر شده بود ولی با درد زیاد دکتر دندان منو کشید طوری که میلرزیدم ،،، الان ۵ روز میگذره ولی من هنوز درد مداوم ولی خفیف دارم ، البته دوباره بعد از کشیدن، ۴ تا امپول پنسیلین و ۲ تا پیروکسیکام زدم ،،،، ایا این درد طبیعی ؟
  1. تصویر کاربر دکتر میلاد افشار قاسملو دوشنبه ۲۹ دی ۹۹( ۲ ماه پیش)
   با درود و وقت خوش احتراماً بین ۴ تا ۵ روز پس از جراحی درد و تورم در ناحیه طبیعی می باشد که به مرور باید کمتر بشه پیشنهاد می کنم با رعایت بهداشت دهان و با مصرف داروهای تجویزی و صبر و تحمل اجازه بدید که پروسه ترمیم به مرور در ناحیه رخ بده و کم کم درد شما قاعدتاً کمتر خواهد شد و جای نگرانی نخواهد داشت.
 • تصویر کاربر محمد دوشنبه ۲۹ دی ۹۹( ۲ ماه پیش) تعداد بازدید: ۲۸ مشاهده پرسش
  با سلام. من دندان شماره ۷ ام رو عصب کشی و با ماده آمالگام پر کردم الان دو روزه میگذره ولی میترسم نخ دندان بکشم که مبادا مواد داخل دندانم بریزد احساس میکنم مواد پر کننده دندان بین دندان های کناری هم باشد. احساس میکنم...
  1. تصویر کاربر دکتر میلاد افشار قاسملو دوشنبه ۲۹ دی ۹۹( ۲ ماه پیش)
   با درود و وقت خوش احتراماً پس از ترمیم هر دندان مواد ترمیم فقط روی دیواره‌های همان دندان باید قرار داده شود از این جهت بدون نگرانی در ناحیه نخ استفاده کنید در صورتی که نخ کشیدن معمول موجب خروج ترمیم شود به نظر می‌رسد مشکل از ترمیم ناحیه باشد.
 • تصویر کاربر ارزو دوشنبه ۲۹ دی ۹۹( ۲ ماه پیش) تعداد بازدید: ۲۶ مشاهده پرسش
  باسلام من قبل شروع کرونا دودندان کنارهم عصب کشی کردم چون اخرین دندانم فقط یه دیواره داشت قرارشد دراخر پست وروکش بگذارند بعد دکترم کل دندانم رو با امالگام پوشاند به شکل دندان دراورد بهم گفت پاشو یه کارکردم که اگه برات کارکنه هزینه نمیکنی دیگه فعلا الان ده ماه من لثم دردمیکنه روی هم نمیتونم بگذارم دندانهام رو این کارش درست بودن ایا
  1. تصویر کاربر دکتر میلاد افشار قاسملو دوشنبه ۲۹ دی ۹۹( ۲ ماه پیش)
   با درود و وقت خوش احتراماً با توجه به موضوعی که مطرح کردید به نظر میرسه ترمیمى که در ناحیه انجام شده کمی به حد نرمال لثه تجاوز کرده و به همین دلیل در ناحیه التهاب و درد ایجاد شده پیشنهاد می کنم که با مراجعه به پزشک و در واقع اظهار این مشکل تلاش کنید که درمان لازم براتون انجام بشه که به نظر میرسه اصلاح لثه با جراحی لثه در ناحیه و روکش کردن دندان مذکور میتونه راهی موثر برای کاهش درد و برطرف شدن مشکل ناحیه داشته باشد.
درحال دریافت اطلاعات