بیماران گرامی، شما می توانید هزینه هر یک از خدمات درمانی دندان را در صفحه هزینه خدمات دندانپزشکی مشاهده نمایید. همچنین از قسمت سؤالات متداول، می توانید با سؤالات دیگر بیماران که ممکن است با مشکل شما مشابهت داشته باشد آشنا شوید و سریع تر به جواب خود برسید.
 • تصویر کاربر الناز دوشنبه ۲۹ دی ۹۹( ۴ روز پیش) تعداد بازدید: ۳ مشاهده پرسش
  سلام من پسر ۱۵ ساله ای دارم که دندانهای خیلی ریز م میخی داره رنگ دندان هم زرد است ب چن تا متخصص نشون دادم گفتن مادر زادی مینای دندان ندارد باید جراحی لثه بشه پیش متخصص پریو بعد لمینت کنه نظر شما چیه ممنون میشم جواب بدین خودش هم از اینکه دندوناش این مدلیه خیلی عذاب میکشه
  1. تصویر کاربر دکتر میلاد افشار قاسملو دوشنبه ۲۹ دی ۹۹( ۴ روز پیش)
   با درود و وقت خوش احتراماً در خصوص پسرتون و دندان‌هایی که اشاره کردید به نظر می رسد که راهکار همون راهکاری است که بهتون پیشنهاد شده و نتایج بسیار موفقیت آمیز و رضایت بخش خواهد بود هرچند نیاز به معاینه دقیق از ناحیه و تهیه عکس خواهید داشت.
 • تصویر کاربر اسماعیل دوشنبه ۲۹ دی ۹۹( ۴ روز پیش) تعداد بازدید: ۲ مشاهده پرسش
  با سلام دندانهای فک بالا ریخته بجز دو دندان انتهایی و دو دندان شکسته جلو آیا میشه از کاور دندان استفاده کرد.. ممنون از شما
  1. تصویر کاربر دکتر میلاد افشار قاسملو دوشنبه ۲۹ دی ۹۹( ۴ روز پیش)
   با درود و وقت خوش احتراماً با توجه به شرایطی که ذکر کردید اگر منظورتون از کاور دندان روکش هست خیر قابلیت اجرا نخواهد داشت و درمان‌های موقت و متحرک اسنپ آن اسمایل هم به درد شما نخواهد خورد نهایتاً به نظر می‌رسد که پس از بررسی ناحیه و تهیه عکس شما کاندید مناسبی برای جایگزینی دندان ها توسط درمان ایمپلنت یا کاشت دندان خواهید بود.
 • تصویر کاربر آوا دوشنبه ۲۹ دی ۹۹( ۴ روز پیش) تعداد بازدید: ۳ مشاهده پرسش
  سلام آقای دکتر من میخوام کامپوزیت انجام بدم ولی با توجه به جلو بودن فک بالا چنتا دکتر گفتن قبلش باید ایفت لثه انجام بشه، میخواستم نظر شما رو در این مورد بدونم و اینکه اگه دکتر متخصص لثه نباشه مشکلی پیش میاد
  1. تصویر کاربر دکتر میلاد افشار قاسملو دوشنبه ۲۹ دی ۹۹( ۴ روز پیش)
   با درود و وقت خوش در خصوص لزوم استفاده از لیفت لثه قبل از کار زیبای لمینیت حتماً باید معاینه صورت بگیره و نیازهای درمانی بررسی بشه و اینکه این جراحی لثه توسط چه شخصی انجام بشه باید شود شخصی انجام شده که تخصص این کار رو داشته باشه حالا میخواد متخصص لثه باشه یا دندانپزشک و جراح عمومی.
 • تصویر کاربر باران دوشنبه ۲۹ دی ۹۹( ۴ روز پیش) تعداد بازدید: ۳ مشاهده پرسش
  سلام خسته نباشید ..ببخشید من دندانم درد میکرد عقل پایین و کشیدم پنج روز دقیق الان فشار و درد دارم ...پزشک عمومی رفتم چون دندانپزک دور بود سروم چرک خشک کن و ارام بخش زدن ..یعنی در یک ساعت من چهارتا مسکن میخوردم بی فایده ....الانم دهنم دور دندونام ورم داره و درد داره دو روز پبش پیش دکتر خودم رفتم گفت حوله گرم کن ...ولی هیچ تغییری نکرد و‌همچنان درد دارم و فشار میاد به لثم ...خواهش میکنم راهنمایی کنید تو رو خدا
  1. تصویر کاربر دکتر میلاد افشار قاسملو دوشنبه ۲۹ دی ۹۹( ۴ روز پیش)
   با درود و وقت خوش احتراماً دردو تورم ناشی از جراحی تا روز پنجم طبیعی است و به مرور کاهش می‌یابد در صورتیکه درد در ناحیه رو به افزایش می باشد پیشنهاد می کنم با مراجعه به دندانپزشک خود ناحیه بررسی شود و اگر نیاز به شستشوی زخم یا پانسمان در ناحیه می باشد قرار داده شود داروهای تجویزی سر ساعت مصرف شود و معمولا پس از هفت روز شرایط کم کم به حالت نرمال برخواهد گشت.
 • تصویر کاربر فاط۶۰۴۱۵ دوشنبه ۲۹ دی ۹۹( ۴ روز پیش) تعداد بازدید: ۳ مشاهده پرسش
  سفید شدن دندون نشونه پوسیدگیشه ؟ من چن ساله ک دندونه جلوعیم سفید شدع میخاستم بدونم اگ سفید شه ینی پوسیدکی دارع یا ....
  1. تصویر کاربر دکتر میلاد افشار قاسملو دوشنبه ۲۹ دی ۹۹( ۴ روز پیش)
   با درود و وقت خوش احتراماً هر لکه سفید به معنای پوسیدگی نیست و باید توسط دندانپزشک به صورت دقیق بررسی شود و راهکار درمانی آن ارائه گردد.
 • تصویر کاربر آزاد دوشنبه ۲۹ دی ۹۹( ۴ روز پیش) تعداد بازدید: ۳ مشاهده پرسش
  سلام خسته نباشید
  من یه دندون کشیدم و همون روز کاشت پایه ایمپلنت و پیوند استخوان به اندازه نصف واحد کامل انجام شد
  الان بعد از گذشت ۱۶ روز کامل هنوز حفره پر نشده و پایه ایمپلنت معلومه
  ممنون میشم راهنمایی گنید که مشکل چیه
  1. تصویر کاربر دکتر میلاد افشار قاسملو دوشنبه ۲۹ دی ۹۹( ۴ روز پیش)
   با درود و وقت خوش احتراماً با توجه به شرایطی که اشاره کردید ممکن است مشکل خاصی در ناحیه نباشه و حضور و دیده شدن پایه ایمپلنت لزوما به معنای مشکل در ناحیه نیست هر چند پیشنهاد می‌شود که با مراجعه به پزشک معالج تون شرایط را ارزیابی کنید.
 • تصویر کاربر یسنا دوشنبه ۲۹ دی ۹۹( ۴ روز پیش) تعداد بازدید: ۳ مشاهده پرسش
  باسلام خسته نباشید اقای دکترچند روزی میشه که لثه هام شدیدا قرمزومتورم شده وزیر فکمم با د کرده طوریه که اصلا نمیتونم چیزی بخورم چیکار کنم
  1. تصویر کاربر دکتر میلاد افشار قاسملو دوشنبه ۲۹ دی ۹۹( ۴ روز پیش)
   با درود و وقت خوش احتراماً با توجه به شرایطی که اشاره کردید پیشنهاد می شود هر چه سریعتر به دندانپزشک مراجعه نموده تا با بررسی و معاینه دقیق ناحیه و تهیه عکس از ناحیه مشکل شما مشخص شده و درمان مقتضی صورت پذیرد.
 • تصویر کاربر مهدیه دوشنبه ۲۹ دی ۹۹( ۴ روز پیش) تعداد بازدید: ۳ مشاهده پرسش
  سلام.من یه هفته میشه دندون عقل پایینمو جراحی کردم خوب بودم الان دو روز درد شدیدی در اون ناحیه دارم.دکتر گفته احتمالا به ریشه دندان کناری اسیب وارد شده و درد مال دندان کنار عقل است..چه کتر باید بکنم؟؟؟؟
  1. تصویر کاربر دکتر میلاد افشار قاسملو دوشنبه ۲۹ دی ۹۹( ۴ روز پیش)
   با درود و وقت خوش احتراماً پیشنهاد می کنم با مراجعه به پزشک و تهیه عکس از ناحیه و معاینه دندان مجاور این تشخیص قطعی شده و درمان لازم برای دندان مجاور صورت پذیرد هر چند با توجه به شرایطی که اشاره کردید به نظر می رسد که باید بررسی دقیق تری جهت تشخیص نهایی انجام گیرد.
 • تصویر کاربر نورا دوشنبه ۲۹ دی ۹۹( ۴ روز پیش) تعداد بازدید: ۲ مشاهده پرسش
  سلام خسته نباشید من ۳۵ ساله هستم و متاسفانه دندانهای بالاییم پوسیده شدند البته همشون روقبلا ترمیم کردم ولی دندانهای آزمون نوجوانی خودبهخود تودهنم خردمیشن ایامن باید از دندان مصنوعی استفاده کنم وچع نوعی مناسب ترهست البته بهداشت دندانهام روهمیشع رعایت کردم ولی نمیدونم ورادندونهام تودهنم خردمیشن لطفا راهنمایی کنید.
  1. تصویر کاربر دکتر میلاد افشار قاسملو دوشنبه ۲۹ دی ۹۹( ۴ روز پیش)
   با درود و وقت خوش احتراماً در خصوص مشکل مطرح شده باید اشاره کنم که سن شما جهت درمان های دست دندان و کار های متحرک پایین هست و خیلی مناسب شما نیست این طرح درمان بهتر است با مراجعه به دندانپزشک درمان‌های جایگزین مثل ایمپلنت رو مورد بررسی قرار بدید و در صورت امکان از این درمان‌ها استفاده نمایید.
 • تصویر کاربر رضا دوشنبه ۲۹ دی ۹۹( ۴ روز پیش) تعداد بازدید: ۱ مشاهده پرسش
  با سلام ایا دندان نصنوعی ژله ای فک بالا وپایین را میتوان استفاده کرد یعنی از دست دندان کامل بالا وپایین استفاده نکرد
  1. تصویر کاربر دکتر میلاد افشار قاسملو دوشنبه ۲۹ دی ۹۹( ۴ روز پیش)
   با درود و وقت خوش احتراماً دندان‌های ژله‌ای در برخی موارد به صورت محدود قابلیت استفاده دارند که باید با مشورت با دندان پزشکتان اقدام به این درمان نماید.
درحال دریافت اطلاعات