بیماران گرامی، شما می توانید هزینه هر یک از خدمات درمانی دندان را در صفحه هزینه خدمات دندانپزشکی مشاهده نمایید. همچنین از قسمت سؤالات متداول، می توانید با سؤالات دیگر بیماران که ممکن است با مشکل شما مشابهت داشته باشد آشنا شوید و سریع تر به جواب خود برسید.

درد دندان - پرسش ۴۰۰

 • تصویر کاربر نادر شنبه ۸ شهریور ۹۹( ۹ ماه پیش) تعداد بازدید: ۶۹ ایمپلنت
  با سلام خدمت جناب دکتر . دکتر جان من الان ۵ روزه دندان ۴ و ۶ ایمپلنت کردم بعد از ۲ روز درد شدیدی شروع شده فقط با مسکن و امپول کمی اروم میشم یکی از ایمپملت در جلسه اول هم ریشه دندان را بیرون اورد هم کار گذاشت بخاطر اون نمیتونه باشه و چاره چیست لطفا کمکم کنید
  1. تصویر کاربر دکتر میلاد افشار قاسملو شنبه ۸ شهریور ۹۹( ۹ ماه پیش)

   سلام

   درد متعاقب هر گونه جراحى از جمله ایمپلنت تا روز ٣-۴ طبیعى ست البته روند درد باید به صورت کاهشى باشد و افزایش به صورت معمول نباید رخ دهد درصورتى که اقدامات پس از جراحى را به درستى انجام داده باشید و داروها به طور مرتب مصرف شود پیشنهاد میشود داروها خصوصاً مسکن به صورت مرتب هر ۴-۶ ساعت استفاده شود منتظر درد نباشید به صورت مرتب هر ۶ ساعت مسکن بخورید تا پایان هفته اول..پایان روز دوم جراحى به بعد درصورت عدم حضور خون آبه از کمپرس گرم روى پوست صورت به فرم کیسه آب گرم در مقاطع ١٠-١۵ دقیقه اى استفاده نمایید این کار را تا پایان رفع درد و تورم میتوانید ادامه دهید..رژیم غذایی تون ولرم و نرم باشه و میوه و سبزى تازه و منابع پروتیین به صورت آب گوشت و مرغ استفاده نمایید..استراحت فیزیکى داشته باشید و نگرانى را از خود دور کنید استرس نداشته باشید تمام بیماران درجاتى از درد و تورم را پس از جراحى تجربه میکنندسوالی دارید؟ با ما صحبت کنید!
مشاوره رایگان
سلام! برای چت در WhatsApp  (مشاوره رایگان) پیام خود را بنویسید.