بیماران گرامی، شما می توانید هزینه هر یک از خدمات درمانی دندان را در صفحه هزینه خدمات دندانپزشکی مشاهده نمایید. همچنین از قسمت سؤالات متداول، می توانید با سؤالات دیگر بیماران که ممکن است با مشکل شما مشابهت داشته باشد آشنا شوید و سریع تر به جواب خود برسید.

کامپوزیت - پرسش ۲۶۷

 • تصویر کاربر علی جمعه ۳ مرداد ۹۹( ۱ ماه پیش) جراحی دندان
  سلام جناب دکتر عزیز وقت عالی بخیر
  عنایتی هستم از ارومیه مزاحمتون میشم
  حدود ۱۲ سال پیش دندون کنار نیش رو عصب کشی کردم پر کردم الان دوباره درد میکنه چند روز پیش بردم پیش یه دندانساز دیگه دوباره پرش کرد ولی باز احساس درد میکنم دوباره بعد چند روز تخلیه کرد پانسمان کرد ولی باز هم درد میکنه با سرما و گرما واکنش نشون میده بهم گفت اگه بعد یک هفته باز هم درد داشت باید کشیده بشه منم نمیخام بکشم مشکل از کجا ست میشه راهنمایی بفرمایید لطفا آیا راهی هست که کامپوزیت بشه و درد نداشته باشه؟؟؟
  1. تصویر کاربر دکتر میلاد افشار قاسملو جمعه ۳ مرداد ۹۹( ۱ ماه پیش)

   سلام وقت بخیر

   بهتره یک عکس کامل از ناحیه تهیه بشه..دندانی که مدت زیادی از عصب کشیش میگذرد معمولا مشکلی ایجاد نمیکنه مگر اینکه ترمیمش مشکل داشته باشد..معمولا دندانی که عصب کشی شده به سرما و گرما حساسیت نشان نمیدهد..احتمالا مجاور یا مقابل این دندان،دندانی هست که عامل درد شده..باید با بررسی عکس های رادیوگرافی و معاینه دقیق مشخص شود که منشا درد کجاست چون به نظر میرسد منشا درد دندان عصب کشی نیست و دلیلی نمیبینم این دندان کشیده شود تا زمانی که دقیق مشخص شود دلیل این درد چی هست